Umíme kouzlit na Shopify!


Není tajemstvím, že máme rádi Shopify. Hned vám prozradíme proč! Existuje pro to hned několik důvodů. Tato platforma umí všechno, na co jen pomyslíte – včetně toho, na co se pomyslet zdráháte. Automatizace a napojení nejrůznějšího charakteru, naprostá flexibilita i zcela unikátní uživatelské zážitky, to je jen zlomek toho, co vám Shopify umožní realizovat. 


Když se mě tedy někdo zeptá: “Proč Shopify?”, odpovídám většinou: “Otevřenost!”. Dle mého jednoduše neexistuje jiný SaaS produkt, který vám dovolí taková kouzla.

Vlastní konfigurátor?

Chcete mít na e-shopu vlastní konfigurátor produktu nebo třeba krabice s různými produkty? Není problém! Můžete směle použít hotové aplikace, kterých je už v Shopify obchodu spousta. Ale pokud to myslíte vážně a chcete něco hodně vymazleného, přizpůsobeného na míru přímo vám, jsme tu my. Vytvoříme pro vaši potřebu cokoliv si zamanete. Nejsme totiž jen nějaká marketingová agentura, co zvládne jen nakonfigurovat již existující appky (které ve finále spolu často ani nehrají). My umíme i programovat! 


A protože Shopify zbožňujeme, pořád se nadšeně vzděláváme a hledáme nové cesty, jak Shopify využít co nejkreativněji a co nejvíc. Je libo wizard pro objednávku svozu odpadu (detox.sk) nebo konfiguraci vlastního setu produktu (beova.cz)? Zvládneme levou zadní. Je libo... cokoliv jiného, co se možná ve vašich očích zdá dokonce nereálné? Bez obav, i tohle zvládneme. 


Automatizace, automatizace, automatizace!

Velké téma každé e-commerce platformy. V Shopify lze některé věci automatizovat pomocí aplikací třetích stran poměrně jednoduše. Nainstalujete, nastavíte a tadá, máte třeba automatické generování slevových kupónů, automatické štítkování objednávek, produktů apod. Jedinou nevýhodou může být oddělenost jednotlivých aplikací a měsíční platby za každou jednu z nich.


My na to jdeme ale hezky od podlahy. Vytvoříme vám jednu komplexní aplikaci, s jejíž pomocí zvládnete všechny automatické akce. Nastavíme vám ji také přesně tak, jak potřebujete, aby fungovala. Bez jakýchkoliv kompromisů i stovek dolarů měsíčně, které byste jinak platili za jednotlivé aplikace zvlášť.


Tak si to shrňme:

Pokud hledáte unikátní řešení vašeho e-commerce tak jsme vám schopni nabídnout tyto služby:


  • Vlastní konfigurátory
  • Vlastní formuláře
  • Design na zelené louce
  • Napojení na API třetích stran
  • Automatizace procesů
  • Optimalizace používání Shopify

Chtěli byste vědět více?

Rádi poznáme vás a váš nápad, který chcete realizovat. Kontaktujte nás a domluvíme se na úvodní konzultaci.
Kontaktovat