Jak funguje spolupráce s námi?

Nejsme státní správa, aby nám někdo platil za posílání e-mailů, schůzování a dělání sáhodlouhého zápisu z porad. Jsme odborníci na Shopify, proto si nás platíte za práci na vašem e-shopu na této platformě. Vždy se snažíme zjistit veškeré potřeby klienta– dostaneme vás proto do našeho systému, kde zapíšete své požadavky, a my v co nejkratším čase začneme řešit vaše problémy a přání, které na Shopify máte! 


Pro přehlednou správu vašeho projektu používáme systém Freelo.cz od českých vývojářů, který je zkrátka skvělý. Každý klient má v našem Freelu založený vlastní projekt, kde ho hned na počátku přizveme. Zde zapisuje své požadavky a později zde vidí i přehled úkolů, na kterých se pracuje, co je už hotovo a podobně.  . Úkoly si v rámci týmu vždy rychle roztřídíme a začínáme na nich pracovat. Administrativa je minimální, stejně jako čas doručení výsledků.


Sečteno podtrženo: Jak to vlastně vypadá, pokud se s námi rozhodnete spolupracovat?


  1. Zjistíme vaše potřeby a přání
  2. Zavedeme vás do systému
  3. Sepíšete pro nás úkoly
  4. My do 24 hodin začínáme pracovat


Abychom mohli být takto rychlí a efektivní, preferujeme, aby si klient koupil rovnou alespoň 15 hodin podpory/programování. Tím si předplatíte náš čas, a my tak můžeme lépe plánovat a dodávat výsledky co nejrychleji.


Chtěli byste vědět více?

Rádi poznáme vás a váš nápad, který chcete realizovat. Kontaktujte nás a domluvíme se na úvodní konzultaci.
Kontaktovat